NEDEN “konyadaneyapilir.com” ?

Bu siteyi hazırlamaya bizi teşvik eden en önemli etken; “Gez dünyayı, gör Konya’yı” düsturunun ne kadar da doğru olduğu bilgisine kanaat etmemizdir.

Bırakın gezmeyi, sitemizi baştan sona inceleyip okumaya kalktığınızda bile bambaşka bir ruh haline bürüneceğiniz sayısız güzelliklere sahip bir şehir Konya.

Bütün bunlara rağmen şehirde ikamet eden kişilerin bile; bütün illerde olduğu gibi “Konya’da Ne Yapılır?” sorusunu birbirlerine sıklıkla sorduğunu biliyoruz. Buna bir de şehre dışarıdan gelen sayısız kişileri eklersek müthiş bir çoğunluk tablosu çıkıyor karşımıza.

İşte biz tam da bu sebepten Konya hakkında böyle bir çalışma yapmaya karar verdik.

Bu site sadece Konya’yı tanımayan dışarıdan gelen kişilere ilde yapılacak şeyleri anlatmakla kalmıyor, aynı zamanda orada yaşayan ve şehrin birçok yerini henüz görmemiş kişilere de yön veriyor.

Yakın zamandaki etkinlikler, yeni açılan restoranlar, kafe ve eğlence merkezlerine dair bilgiler, alışveriş, spor tesisleri gibi başlıca aktiviteleri sık sık güncellenen sitemizde bulmanız mümkün.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemiz hakkında her türlü eleştiri ve fikirlerinizi duymak isteriz.
Bu sebeple bize iletişim bölümündeki maille ulaştığınız anda ivedilikle size dönüş yapacağız.
Sitemizi incelemeye ve fikirlerinizi bizimle paylaşmaya zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederiz.

Ayrıca sitemizi hazırlarken en doğru bilgileri aktarabilmek adına özenle hazırladıkları web sitelerinden yararlanmamıza izin veren Konya İl Kültür Müdürlüğü ve Konya Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkürü borç bilir, iyi gezintiler dileriz…